× Ти си ГОСТ в момента. Влез в акаунта си за да играеш и ползваш всички екстри в Djagi.
Премахни рекламата
Форум
DALINDAA
10 януари 2013

Искам да е ясно от самото начало,че не търся нито лична нападка,нито някаква вендета!
Та по темата...
Обръщам се по скоро към ръководството на сайта и в частност към г-н Гетов и се надявам че темата няма да бъде изтрита или заключена.
На повечето дългогодишни потребители на сайта е известно,че тук правомощия упражнява модератор-Зафър Небесний,та темата е за този член на екипа.
Не са един двама усетилите избирателните действия на посочения модератор,в групата във facebook са дадени доказателства за действията й,тази група все пак е там за подкрепа на сайта и това което се пише там не са празни приказки.
Преди време се разчу,че този модератор в разрез с установени норми,посещава инкогнито профили на определени хора с цел изнасяне на информация и посредством нея създаване на интриги между потребителите!
Беше сигнализирано ръководството,но по необясними за нас причини,този модератор все още продължава да действа и разполага с правомощия,като към онзи момент на събитията от член на екипа ни увериха,че опцията да посещава чужди профили от контрол панела й е отнета!
Това добре,но преглеждайки обстойно форума,с просто око се вижда,че постове на латиница,което е нарушение на правилата за писане във форума,стоят от месеци,също така и постове с нецензурно съдаржание на безизвестни потребителски никове не са докоснати,в същото време,коментари на определени хора активни във форума биват изтривани незабавно и се налага наказание дори без да има писмо с уведомление за причината,както е по правило.
Тук си задавам въпросите,аз,като зрял човек:Има ли незаменими хора и чий интерес гони тази личност?
Защо г-н Гетов не отне тотално правомощията на тази жена?
Да напомня на четящите тази тема,че модератор се е избрал с анкета между потребителите и гласуване,което означава,че тя била потребител като всички нас.
Четейки обясненията дадени от нея в темите става ясно,че не е капацитет!Защо е тук тогава,сигурна съм,че има по кадърни хора за тази дейност и те са между нас,нека им се даде шанс.
Пиша всичко това защото наред с всички останали проблеми,за които е описано в една друга тема,съществува и този,и докато чакаме да се случи обещаното,да сезирам отново и за този проблем.
Убедена съм,че има потребители,които споделят недоволството от работата на този модератор,ако е така,споделете го тук.
Пак ще напомня,че не се търсят никакви лични нападки и подобни намерения аз лично нямам!
В случая сайта налага тоталитаризъм,като не освобождава от правомощия личност която злоупотребява с тях!

емотикона

Премахни рекламата

tishou78
14 януари 2013

Не съм нито защитник,нито нападател.Аз съм вратар.Т.е. коткатаемотиконаемотиконаемотиконаемотикона

00359
14 януари 2013

както казах няма да се цапам с вас от толкова много смях явно и двете не сте чели наказана съм до 15 ти и затова пиша от тук наложи се защото вече не се издържа цялата помия която сипете след себе си то не се заяждахте с потребители то не бяха епитети постоянни скандали с вас в форума сега започнахте и с модератори които явно са ви поставили на място с точки или без идеята е че колкото и да смятате себе си за значими не сте вие тези които решавате в случая след като сигнал е бил подаден към екипа той е решил защо и какви мерки да вземе което автоматично обезсмисля цялата тема или най малкото я прави махленска интрига подозирам че има доза истина в това което написа божидар че някоя от вас има претенции към поста на зафър искренно се надявам че такъв пост не се дава на хора постоянно замесени в конфликти и държащи се изключително агресивно кои сте вие двечките че да се опитвате да се налагате на екипа кои сте вие че си позволявате да се държите по този меко казано вулгарен начин към голяма част от потребителите които разбира се са извън вашата секта покажете малко култура и не ми отговаряйте махленските скандали не са ми по вкуса нито ще седна да си губя времето с хора притендиращи за грамотни забелязващи липса на точки и тирета а започващи повечето си изречения с а ма а бе...повечето потребители в джаги са хора с разум и интелект и дали ще четат по диагонал е все тая важното е да четат между редовете и наистина да разберат целта на целия този цирк живи и здрави

karry
14 януари 2013

00359,със 100 зора те прочетох и това което си се опитала да напишеш е пак подплатено с трици.
Форумът е място за обсъждане на проблеми и за тяхното споделяне.
Я сега да те върна няколко месеца назад след като с лека ръка говориш за секти и групички.
Когато полистефано,ония с шомпулите те псуваше на чат и си подсказваше в чата,ти кво направи аа??
Не дойде ли във форума с копи пейст на чата и не отвори ли цяла тема с обвинения??Нито беше предоставила скрин,нито запис на случилото се.Тогава застанах на твоя страна,даже помолих и koshmar,jk2cool,krang........ да не изреждам,че бяха доста хора и проблемът се реши по най бързия начин със въпросния потребител.Тогава,що не изкочи да кажеш,че е интрига и сме секта???
Сега да не си мислиш,че положението не е същото,даже е по страшно,но нали ти не си потърпевша,що ли пък да не седна да пиша тука 8394892674 километра изречение,без изобщо да си напънеш сивото вещество и да прочетеш кво се пише.
Когато се научиш и озрееш да не мислиш в рамки,тогава заповядай пак с обвинения и квалификации.нищо лично емотикона

14 януари 2013

тук определено станахте смешни всички и ако не ви изнася се разкарайте от тук.писна ми да вигетаглупостите на всички ви.(envy)

only_the_strong
14 януари 2013

Ако сте порядъчни мъже или жени няма да се плашите че ви четат трети лица личните ви чатове - то няма да има от какво да се притеснявате. Във всеки един сайт всеки един член от екипа има достъп до профила на всеки един потребител, а това вече до коректността дали ще се разпространява това което е видяно наистина не е приятно. Никъде тук в темата няма такова доказателство представено срещу въпросната Зафър, което прави въпросната невинна до тук, докато всички поне не видят какво е разпространявала. Но не смятате ли че сами си показвате какви ги вършите вие "свястни" хора след като треперете някой да не ви чете чатовете. Това че повечето тук сте семейни, но си въртите гъзинките на другаде си е ваш проблем, защото ако си седнете на тях ще сте си спокойни (emo)

tishou78
14 януари 2013

Ха ха,karry,трици?!?!А вашата тема с какво е пълна?Престани да манипулираш хората!много се радвам че не съм ти в приятели,и в твоята секта.Направила си добро на елистас,нужно ли е сега да и го натякваш и да я манипулираш да е на ваща страна?Наистина действаш като сектант.В други теми казваш че си имаш достатъчно работа.След като имаш толкова много работа престани да пишеш глупости и да създаваш интриги в тоя сайт.Не че ми дреме,ама елито пише много по умни неща от теб.И си личи къде е злобата и къде е човешкото в случая.Тази тема отдавна е смешна.Ако има нещо да криеш,тук в сайта ли ще го правиш?То всеки хакер може без проблем да те прочете и да те качи където си иска.И аз мога да измисля някъв измислен чат с твоя ник,това прави ли го истински.И да излезе нещо,може да отричаш.Вие просто си търсите интригата.Когато неловяха скайперите си бяхте добре.Никви мрънкани,нищо.Сега това не ви харесва,другото.До кога така?Намерете си друг сайт за манипулиране.Тук няма да станеемотикона(envy)емотикона

00359
14 януари 2013

наистина нямах намерение да пиша и да се занимавам с глупости и това ще е последния ми пост по темата защото ти мила ми карри си вкара такъв автогол като засегна въпроса за моя публикация в форума че си нямаш на идея. да копирах чата и направих тема като преди това докладвах обида и след което потърсих всички от екипа ти беше тази която ми писа на личен или ще отречеш ти беше тази която вдигна под тревога сектата ви от която НАПЪЛНО СЕ РАЗГРАНИЧАВАМ не желая ника ми да се свързва с нищо около вас събра редниците и им нареди да пишат по моята тема защото сметна че трябва .така действа вашата секта ако бъде засегнат някой от вас се задействате всички като глутница нападате дръзналия да не е на вашето мнение бъдете поне доблестни един срещу един както е редно и аз съм тук от мн време но никога не съм молила за помощ мои приятели заради мой проблем оправям се сама за разлика от вас като сте много сте силни сега колко ще скочите срещу мен да ви видя бройката мерси и че публикува имена от сектата така поне хората ще знаят от кой да се пазят и пак повтарям копирах чата от конкретния случай доказателство какво се е случило без манипулации или кавър версии а какво правите вие преди малко разбрах че даже не било се случило на вас това изнасяне на личен чат и че потърпевшите не желаели да се замесват сектата отново в действие никога не бих поискала тук да се копира изнесения чат защото съм достатъчно деликатна но след като си позволявате такова обвинение публикувайте чата с човек от екипа който ви е казал че са и отнети функции така се прави мила ми сектантке обвиняваш доказваш така лично аз бих се замислила имат ли място такива админи в сайта защото всичко друго е вид клевета и манипулация и в момента колкото и да е важен въпроса който повдигате никой няма да му отдаде нужното внимание защото е представен в типично ваш стил плюнки и интриги като добавим и арогантното ви и нарцистично поведение всичко се превръща в цирк за в бъдеще ще те помоля по никакъв начин да не се занимаваш с мен защото и моето търпение има край достатъчно дълго време търпях как превръщате дори и най значимата тема в бойно поле и я опорочавате начетох се на безумни словосъчетания с единствена цел да покажат колко сме остроумни но не и възпитани и интелигентни мрънкате че ви се трият постове с подобно на вашето отношение ако аз бях админ щях да ви забраня достъпа до форума докато не се научите да комуникирате нормално човешки ДОБРОНАМЕРЕНО и с уважение към опонентите си не заслужавате повече внимание и сега внимание като плюете след мен с езиците че захапете ли се и токсикологията в пирогов няма да ви помогне живи и здрави макар и дребни душиемотикона

darinkaa
14 януари 2013

000359-ужасТ,млъкни,скрий се,че човек срам да го хване че е българин!
only_the_strong-защо пък трябва доказателства на вас да се дават,те както е написано са дадени където трябва,решението по въпроса не е от потребителите,за да се дават тук доказателства,освен това това не е съд,темата е за да се обсъжда даден проблем!
tishou78-ти като си толко отворен защо не спря да ревеш от тоя белот бе,защото си бездарен,ама не си го признаваш ми модула ти крив...
"Елито"емотикона,и като не дреме защо за осми път се напъваш да се обясняваш,намери ли под вола теле и ти....Намерил си работодател да те държи на работа докато ръсиш тъпизми тук!

Dashed_Dreams
14 януари 2013

Даринка,Далинда,Диди Вог,Дарла,Мърла и всичките там никове дето ги имаш.Самия факт,че пишеш от 20 ника е достатъчно красноречив.Да не говорим,че повтаряш едно и също в постовете си.Хайде спрете се вече!!!

rockstar
14 януари 2013

Здравейте,

аз съм прословутия г-н Гетов. Принципно достатъчно оставих темата, за да се изкажете всички. Реших да спазя едно от важните правила на демокрацията, а именно свобода на словото. Проблем, че както всичко ние българите го разбираме накриво. Свободата не е да хвърлиш обиди и клевети срешу някой без да ги докажеш ! Днес един потребител ми каза да взема отношение и да кажа истината по темата. И се замислих каква ли е тя? Преди време дядо ми ми каза : "Ице дядовото има няколко истини в този живот и най-важната, е че истината винаги има две страни. И за всеки неговата истина е най-истинската". Сега аз ще кажа моята истина. Диди и Вини на доброволни начела изпълняват функциите на модератори. Всеки отговоря за различни неща. Вини отговаря за преглеждане на записаните игри на белот и съответно некоректни играчи. Наглежда и видео чата, като помага на хората да не използват цинични изрази. Диди отговаря за докладвани писма и чатове. Всеки ден заедно с екипа програмисти Диди и Вини преглеждат докладваните проблеми от вас в сайта и се прави план кое да се оправи или за кое да се събере повече информация. Ако има протребител с личен проблем - не си помни майла и забравил паролата се прехвърля към мен. Нито Диди нито Вини взимат решения на своя глава за нещо. Имаме система за наказания и се работи по нея.

От всичко казано до тук се разбира, че те нямат големи права и само помагат на сайта да функционира така, че да ви е приятно - да не ви обиждат и мамят. Да и те са хора и сигурно някога някъде нещо са сгрешили, но не значи че са лъжци! Няма да споменавам, че точно хора с големи грехове като DALINDAA - който дълго мамиха на белот са решили, че те точно могат да търсят истината. В какво си качество те сега са съдий. Не търсят ли реванш от тези дето са ги наказали? А тя истината е там някъде и всеки ще я намери за себе си.

Аз лично съм проверявал много тези хора как модерират сайта и дали не вредят на някой.
Не съм намерил доказателство затова. Имаме система, която следи кой какво прави и не е намерено нещо за да се докаже, че някой то двамата ни модератори е злоупотребил с правата си.

Преди всеки от темата изказал нападки да се обърне ако има смелостта назад и да каже, че той е безгрешен и тогава да обвинява другите! Недей да правиш това което не искаш на теб да ти правят !

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш